Aktorja shqiptare në Amerikë zgjohet e tronditur: Do ta kalojmë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:38 09-11-2016 Aktorja shqiptare në Amerikë zgjohet e tronditur: Do ta kalojmë...

Aktorja shqiptaro-amerikane Eliza Dushku, ka reaguar në profilin e saj zyrtar, mesa duket pas fitores së Donald Trump në garën presidenciale.

E tronditur, Eliza Dushku shkruan se do qëndrojë e qetë, e ndërgjegjshme dhe e vetëdijshme, raporton newsbobmb.al.

“Duhet t’i them vetes të qëndrojë e qetë. E ndërgjegjshme. Por e vetëdijshme. Unë do qëndroj për vëllain tim dhe motrën time kudo / dhe sa herë që do të nevojitet. Do ta kalojmë”, shkruan Eliza Dushku ndërsa të menjëhershme kanë qenë edhe reagimet e ndjekësve të saj, të cilët shkruajnë se “Kjo është një ditë e zezë për Amerikën”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021895885467529
array(1) { ["section"]=> string(68) "aktorja-shqiptare-ne-amerike-zgjohet-e-tronditur-do-ta-kalojme-58986" }