Aktorja shqiptare tregon si dukej para dhe pas shtatzanisë, falenderon të shoqin për 20 kilet plus

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:32 29-09-2016 Aktorja shqiptare tregon si dukej para dhe pas shtatzanisë, falenderon të shoqin për 20 kilet plus

Edhe pak muaj dhe aktorja shqiptare do të sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

Ish-gruaja e këngëtarit Blero, Teuta Krasniqi prej kohësh është në një lidhje me Adonis Morinën.

Aktorja ka publikuar një foto ku bën krahasimin se si dukej përpara se të ishte shtatzënë dhe pas shtatzanisë ku trgon ndryshimin dhe nuk nguron të falenderojë të shoqin për 20 kilet plus duke e quajtur atë trajner personal.

“PARA dhe PAS 
Falenderoj trenerin tim personal, Adonis Morina për + 20kg me shume, shihemi pas disa muajve me rezultate tjera” shkruan Teuta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022541046142578
array(1) { ["section"]=> string(103) "aktorja-shqiptare-tregon-si-dukej-para-dhe-pas-shtatzanise-falenderon-te-shoqin-per-20-kilet-plus-54530" }