Akulli krijon formacione të magjishme, në Pogradec ngrin gjithçka

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:27 09-01-2017 Akulli krijon formacione të magjishme, në Pogradec ngrin gjithçka

Dallgët e liqenit që përplasen buzë qytetit të Pogradecit kanë ngrirë sërish për shkak të temperaturave ekstremisht të ulëta.

Por përveç problemeve, duket se i ftohti që ka përfshirë vendin ka dhuruar edhe forma të mrekullueshme arti natyror dhe që janë shfrytëzuar nga vizitorë të shumtë edhe nga qytete të tjera për shëtitje dhe fotografi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « NGJARJE JASHTË TË ZAKONSHMES: Banorët shpëtojnë jetën e 3 elektriçistëve në Kukës
FOTOJA E DITËS nga Burreli: Më e pëlqyera dhe komentuara në newsbomb.al »
Article Logic
Execution time: 0.012234210968018
array(1) { ["section"]=> string(70) "akulli-krijon-formacione-te-magjishme-ne-pogradec-ngrin-gjithcka-64979" }