Akuza e Agon Amigës, reagon me shpejtësi Afërdita Dreshaj: Psikopat, i sëmurë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:20 04-06-2016 Akuza e Agon Amigës, reagon me shpejtësi Afërdita Dreshaj: Psikopat, i sëmurë

Vetëm pak minuta më parë Agon Amiga ka pranuar tradhëtinë e shumëpërfolur me këngëtaren/modele, duke quajtur Afërditën shkaktare të ndarjes së tij nga bashkëshortja.

E kontaktuar nga Blitz. al Afërdita ka thënë se i vjen shumë për të qeshur me atë çka thënë Agoni. Këngëtarja për momentin, ndodhet në USA dhe javën tjetër do të vijë në Shqipëri, kjo e ka bërë të mos jetë e informuar për intervistën e Agonit. Megjithatë bukuroshja nuk ka dashur të flasë gjatë për këtë temë sepse për të është një kapitull i mbyllur, E vetmja gjë që ka për të thënë në lidhje me këtë histori është: “Agoni është një psikopat që imagjinon. Ai është i sëmurë!”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031857013702393
array(1) { ["section"]=> string(80) "akuza-e-agon-amiges-reagon-me-shpejtesi-aferdita-dreshaj-psikopat-i-semure-42449" }