Akuza e rëndë e këngëtares: Fituesi i festivalit në RTSH dihej 20 ditë para finales

Publikuar tek: kulture-art, më 21:05 26-12-2017 Akuza e rëndë e këngëtares: Fituesi i festivalit në RTSH dihej 20 ditë para finales

Nuk kanë të ndalur polemikat në lidhje me festivalin e RTSH-së që këtë vit u fitua nga Eugent Bushpepa.

E radhës në reagime dhe akuza, është këngëtarja e njohur Manjola Nallbani.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Nallbani shkruan se fituesi i festivalit këtë vit dihej 20 ditë para finales nga të gjithë artistët.

“Ndoshta rikthimi im ishte i nxituar derisa as këtë vit, nuk pata asnjë surprizë kur u tha çmimi i parë, siç ndodhte dikur”,- shkruan ndër të tjera Manjola Nallbani.

Më poshtë reagimi i plotë:

Screenshot_17_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074160099029541
array(1) { ["section"]=> string(89) "akuza-e-rende-e-kengetares-fituesi-i-festivalit-ne-rtsh-dihej-20-dite-para-finales-104464" }