Akuza e rëndë e këshilltarit demokrat: Ushtria e implikuar në trafikun e drogës

Publikuar tek: aktualitet, më 23:21 06-09-2017 Akuza e rëndë e këshilltarit demokrat: Ushtria e implikuar në trafikun e drogës

Këshilltari i Partisë Demokratike në këshillin Bashkiak Tiranë, Leonard Olli përmes një statusi në rrjetet sociale ka lëshuar akuza shumë të forta në drejtim të kryeministrit Rama dhe ministrisë së Mbrojtjes.

Përmes një statusi në facebook, Olli shkruan se ajo që ka shpërthyer sot si skandal është tregues se Ushtria shqipatre është e implikuar rëndë në trafikin e drogës.

“Mos harroni fluturimet nën hundën e ANTA-s apo heshtjen e radraëve të Forcave Ajerore për fluturimet që nuk janë regjistruar. Një rrugë trafiku që Shqiperia e njohu vetëm në epokën e liderit supreme”, shkruan Olli.

Më poshtë statusi i plotë i Leonard Ollit:

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022379159927368
array(1) { ["section"]=> string(84) "akuza-e-rende-e-keshilltarit-demokrat-ushtria-e-implikuar-ne-trafikun-e-droges-91407" }