Akuza për vepra penale, Rama i përgjigjet flakë për flakë Bashës: Zhytu thellë, po pres me durim…

Publikuar tek: barometri, më 07:31 20-05-2018 Akuza për vepra penale, Rama i përgjigjet flakë për flakë Bashës: Zhytu thellë, po pres me durim…

Menjëherë pas akuzave për vepra penale që hodhi kreu i PD, Lulzim Basha, ndaj kryeministrit Edi Rama, ky i fundit i është përgjigjur flakë për flakë.

 Nëpërmjet një postimi, Rama shprehet se po pret provën shkencore të audiopërgjimit nga prokuroria që shqiptarët ta shohin dhe ta gjykojnë.

“Zhytu Lulëzim zhytu,thellë e më thellë, nxirr nga fundi i llumit sa me shume nga keta xhevahirë dhe dërgojua vrap miqve të tu t’i përdorin kundër Shqipërisë! Unë do pres me durim provën shkencore të audiopërgjimit nga prokuroria dhe këtu jemi,shqiptarët do shohin e do gjykojnë”, shkruan Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029006958007812
array(1) { ["section"]=> string(100) "akuza-per-vepra-penale-rama-i-pergjigjet-flake-per-flake-bashes-zhytu-thelle-po-pres-me-durim-121422" }