Akuzat e Doshit, Prokuroria: Nuk kemi asnjë koment

Publikuar tek: aktualitet, më 16:00 02-03-2015 Akuzat e Doshit, Prokuroria: Nuk kemi asnjë koment

Prokuroria e Përgjithshme nuk ka asnjë lloj komenti në lidhje me akuzat e deputetit Tom Doshi, se kanë dashur ta vrasin persona të porositur nga Rama dhe Meta.

I pyetur nga Newsbomb.al, Albi Serani, këshilltari për mediat I prokurorit të Përgjithshëm, nuk bën asnjë koment lidhur me çështjen.

Tom Doshi deklaroi sot se ka vënë në dijeni përveç Ramës dhe Metës, edhe prokurorin e Përgjithshëm në lidhje me tentativën për ta vrarë, madje sipas tij, personi që do ta vriste ka takuar edhe Sajmir Tahirin.

‘’Nuk kam asnjë lloj komenti’’, tha këshilltari i Llallës, Serani.


Lexo edhe:

Reagon Doshi: Ambasada të sjellë ekspertë, disponoj video që implikon Metën

Newsbomb.al zbardh debatet e plota në PS, Doshi-Ramës: Je bukëshkalë. Rama: E ka personale. Kërcënon Blushi: Dil në PS dhe bëj zgjedhje

Akuzat për vrasje të Doshit/ Rama thërret Tahirin në Kryeministri

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të përndjekurit: “Rilindja” duhet të fillojë me hapjen e dosjeve
Kush është Mhill Fufi i përmendur nga Tom Doshi në akuzat e tij për urdhër vrasje »
Article Logic
Execution time: 0.011677026748657
array(1) { ["section"]=> string(53) "akuzat-e-doshit-prokuroria-nuk-kemi-asnje-koment-4792" }