Akuzat e PD për ndryshimin e listave, Lleshaj: Adresa është diçka tjetër nga vendbanimi! Qytetarëve NUK do u preken qendrat e votimit

Publikuar tek: politike, më 18:30 30-09-2020 Akuzat e PD për ndryshimin e listave, Lleshaj: Adresa është diçka tjetër nga vendbanimi! Qytetarëve NUK do u preken qendrat e votimit Sandër Lleshaj

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar sërish lidhur me debatin e ndryshimit të adresave dhe vendbanimeve, që sipas PD, po bëhet për të ndryshuar listat e votimit të qytetarëve.

Lleshaj shpjegon se adresat janë diçka tjetër nga vendbanimet, janë dy gjëra të ndryshme.

Përmes një shënimi në rrjete sociale, ministri qetëson qytetarët pasi qendrat e tyre të votimit NUK preken nga puna për zbatimin e Sistemit të Adresave në Shqipëri.  

sandr.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010711908340454
array(1) { ["section"]=> string(137) "akuzat-e-pd-per-ndryshimin-e-listave-lleshaj-adresa-eshte-dicka-tjeter-nga-vendbanimi-qytetareve-nuk-do-u-preken-qendrat-e-votimit-222247" }