Akuzat e Ramës për LSI: Hodhi gurin dhe fshehu dorën

Publikuar tek: politike, më 22:38 15-01-2018 Akuzat e Ramës për LSI: Hodhi gurin dhe fshehu dorën

Kryeministri Edi Rama akuzon LSI se ka mbajtur qëndrim të dyzuar sa i takon reformës në drejtësi.

“LSI ka hedhur gurin me qetësi dhe ka fshehur dorën me dashuri në raport me reformën në drejtësi. Ka qenë vazhdimisht një qënie e dyzuar tjetër në publik tjetër në tavolinë”, deklaroi Rama.

I ftuar në emisionin “Tonight” të gazetares Ilva Tare, Rama tha se duke hedhur çizme LSI tenton të sabotojë reformën në drejtësi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010026931762695
array(1) { ["section"]=> string(58) "akuzat-e-rames-per-lsi-hodhi-gurin-dhe-fshehu-doren-106683" }