Akuzat për dënimin në Itali të Valdrin Pjetrit, militantët e PD nisin protestën para prefekturës së Shkodrës (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 20:09 14-08-2019 Akuzat për dënimin në Itali të Valdrin Pjetrit, militantët e PD nisin protestën para prefekturës së Shkodrës (FOTO) Foto nga protesta ne Shkoder

Militantët e Partisë Demokratike janë mbledhur pak më parë para ambienteve të prefekturës së qarkut të Shkodrës për të protestuar pas publikimit të dokumenteve nga selia blu, për dënimin në Itali të kryebashkiakut socialist të këtij qyteti, Valdrin Pjetri.

Bëhet me dije se militantrë të PD do të përshkojnë me pankarta dhe thirrje kundër Pjetrit gjithë pedonalen kryesore të Shkodrës, shumë pranë Bashkisë.

Kujtojmë se Partia Demokratike ka publikuar pak ditë më parë disa dokumente që sipas saj vërtetojnë dënimin në Itali të Valdrin Pjetrit për trafikim narkotikësh.

Screenshot_5.jpgScreenshot_4.jpgScreenshot_3.jpgScreenshot_2.jpgScreenshot_1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0099310874938965
array(1) { ["section"]=> string(119) "akuzat-per-denimin-ne-itali-te-valdrin-pjetrit-militantet-e-pd-nisin-protesten-para-prefektures-se-shkodres-foto-175346" }