Akuzat për histori rozë në KQZ, Luzi përgjigjet: Janë burrecë ata që shajnë gratë

Publikuar tek: politike, më 07:40 15-07-2015 Akuzat për histori rozë në KQZ, Luzi përgjigjet: Janë burrecë ata që shajnë gratë Lefterie Luzi

Është risjellë nga mediet edhe njëherë në qendër të vëmendjes një intervistë e kryetares së KQZ-së, Lefterie Luzi, dhënë për programin e Enkel Demit në TVSH. Kohë më parë një portal online i “Rilindjes Demokratike’’, “Ekspres.al’’, hidhte dyshimet për një histori rozë në KQZ, duke shenjëstruar kryetaren e saj.

Por Luzi është përgjigjur fare shkurt dhe prerë. “Burrat që shajnë gratë janë burrecë’’.

”Në këtë vend gratë i shajnë më kollaj, janë më të shpeshta sharjet, sulmet. Si duket e kanë më të lehtë. E pikërisht fakti që ne gratë nuk u kthejmë përgjigje, mendoj se i bën ata këta që janë”, komenton Luzi për akuzat ndaj saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099949836730957
array(1) { ["section"]=> string(85) "akuzat-per-histori-roze-ne-kqz-luzi-pergjigjet-jane-burrece-ata-qe-shajne-grate-16196" }