Akuzat për lidhjen me anëtarin e bandës së Aldo Bares, reagon Balla: Ngrini akuzat, të na gjykojë publiku

Publikuar tek: barometri, më 07:07 20-08-2018 Akuzat për lidhjen me anëtarin e bandës së Aldo Bares, reagon Balla: Ngrini akuzat, të na gjykojë publiku

Pas akuzave nga Edi Paloka dhe Edmond Spaho për lidhjen me anëtarin e bandës së Aldo Bares, ka reaguar Taulant Balla.


Sipas Ballës, Partia Demokratike ka filluar sot teatrin komik “Babale 3”, madje ka shtuar se dy zëdhënësat e tij kanë bërë sot prezantimin e skenarit.

Pavarësisht se pyetjet ja kanë bërë Paloka e Spaho, Taulant Balla ka shkruar se betejën do ta bëj përsëri me kryebabalen Lulzim Basha, siç e ka quajtur ai.

“Ngrini akuza, lërini pyetjet! Duhen për në Gjykatë përsëri. Le të na gjykojë në fund publiku. Siç do na gjykojë në Shtator për “Babale 1”, e më pas edhe për “Babale 2” etj”, ka shtuar ndër të tjera deputeti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02020001411438
array(1) { ["section"]=> string(109) "akuzat-per-lidhjen-me-anetarin-e-bandes-se-aldo-bares-reagon-balla-ngrini-akuzat-te-na-gjykoje-publiku-131603" }