Akuzohet për marrëdhënie me nxënësin e mitur, arrestohet mësuesja 63-vjeçare

Publikuar tek: bota, më 16:31 07-11-2019 Akuzohet për marrëdhënie me nxënësin e mitur, arrestohet mësuesja 63-vjeçare

Një mësuese 63-vjeçare nga Karolina e Veriut, në SHBA, është arrestuar pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një nxënës 17-vjeçar.

 Emma Ogle, mësuese për këshillim karriere dhe edukimi teknik në një gjimnaz në SHBA, u arrestua ditën e Halloween.

Sipas mediave vendase, ndaj saj u ngritën akuza për veprime të padenja me nxënës si dhe për krim kundër natyrës.

Sakaq policia ka konfirmuar se Ogle ka nisur lidhjen e saj me nxënësin këtë pranverë, dhe kanë kryer marrëdhënie gjatë verës.

Emma-Ogle-6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011701107025146
array(1) { ["section"]=> string(82) "akuzohet-per-marredhenie-me-nxenesin-e-mitur-arrestohet-mesuesja-63-vjecare-185050" }