Akuzohet se rrëmbeu një 21 vjeçare më të cilën ishte në lidhje, arrestohet në Suharekë shqiptari Sokol Lepuri

Publikuar tek: aktualitet, më 13:23 20-01-2021 Akuzohet se rrëmbeu një 21 vjeçare më të cilën ishte në lidhje, arrestohet në Suharekë shqiptari Sokol Lepuri 21 vjeçarja Alestina Gjoni

Sokol Lepuri, autori i dyshuar i rrëmbimit të 21 vjeçares Alestina Gjoni, është arrestuar nga Policia në Suharekë, Kosovë. Lepuri e Gjoni ishin në një lidhje bashkë.

Arrestimi i Lepurit është bërë pas kallëzimit që ka bërë në Polici babai i Alestina Gjonit. Të dy humbën kontaktet me familjet në gusht të vitit 2019. Babai i Alestinës është shprehur se vajza e tij është mashtruar.

Report TV, mëson se Sokol Lepuri akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe rrëmbim.

Akuzohet se rrëmbeu një 21 vjeçare më të cilën ishte në lidhje, arrestohet në Suharekë shqiptari Sokol Lepuri

Sokol Lepuri, autori i dyshuar i rrëmbimit të 21 vjeçares Alestina Gjoni, është arrestuar nga Policia në Suharekë, Kosovë. Lepuri e Gjoni ishin në një lidhje bashkë.

Arrestimi i Lepurit është bërë pas kallëzimit që ka bërë në Polici babai i Alestina Gjonit. Të dy humbën kontaktet me familjet në gusht të vitit 2019. Babai i Alestinës është shprehur se vajza e tij është mashtruar.

Report TV, mëson se Sokol Lepuri akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe rrëmbim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gëzim i madh i familjes hasjane, bekohen me trinjakët, Manastirliu: Do përfitojnë bonusin prej 360,000 lekësh të reja
Fiton betejën me Covid-19, Koço Kokëdhima kthehet në fushë për të parë Apoloninë »
Article Logic
Execution time: 0.010963916778564
array(1) { ["section"]=> string(115) "akuzohet-se-rrembeu-nje-21-vjecare-me-te-cilen-ishte-ne-lidhje-arrestohet-ne-suhareke-shqiptari-sokol-lepuri-235699" }