Akuzoi partneren për tradhti, Rezart Veleshnja publikon mesazhet që i dërgon 'dashuria'

Publikuar tek: aktualitet, më 14:44 12-02-2019 Akuzoi partneren për tradhti, Rezart Veleshnja publikon mesazhet që i dërgon 'dashuria'

Vetëm dy ditë më parë bënë bujë të madhe deklaratat e aktorit të “Portokallisë”, Rezart Veleshnja, i cili akuzonte të dashurën e tij për tradhti.

Ai publikoi në Instastory disa mesazhe që dëshmonin tradhtinë e partneres së tij me katër meshkuj të tjerë.

Më pas Rezarti mohoi gjithcka duke u shprehur se i kishin vjedhur adresën e Instagramit dhe  ai nuk ka ditur asgjë, pasi ishte në një udhëtim për 13 orë në Ëashington.

Ndërkohë sot, aktori ka publikuar një tjetër foto që dëshmon marrëdhënien e tij me partneren. Në një screenshot të telefonit të tij shohim në cover foton e partneres dhe disa mesazhe dërguar nga “dashuria”.

Screenshot_15.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022469997406006
array(1) { ["section"]=> string(91) "akuzoi-partneren-per-tradhti-rezart-veleshnja-publikon-mesazhet-qe-i-dergon-dashuria-152494" }