Alarm në aeroplanin me 208 pasagjerë të “British Airways” në Nju Xhersi

Publikuar tek: bota, më 19:51 02-06-2016 Alarm në aeroplanin me 208 pasagjerë të “British Airways” në Nju Xhersi

Forca të shumta policie i janë përgjigjur një kërcënimi të paspecifikuar në bordin e avionit të “British Airways” i nisur nga Londra me destinacion SHBA-të.

Aeroplani me 208 pasagjerë në bord është ulur në aeropotrin Neëark në Nju Xhersi të SHBA-ve dhe është zhvendosur në një vend të veçantë. Rreth 13 efektivë policie i janë përgjigjur thirrjes së alarmit por është ende e paqartë se për çfarë rreziku bëhet fjalë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020871877670288
array(1) { ["section"]=> string(75) "alarm-ne-aeroplanin-me-208-pasagjere-te-british-airways-ne-nju-xhersi-42261" }