Alarm në Kadastrën e Durrësit, familjarët e punonjëses konfirmohen me Covid-19

Publikuar tek: aktualitet, më 10:37 01-06-2020 Alarm në Kadastrën e Durrësit, familjarët e punonjëses konfirmohen me Covid-19

Rritet numri i të infektuarve me Covid-19 në Durrës.

Mësohet se ditën e sotme kanë rezultuar pozitiv 2 persona. Personat e infektuar janë vjehrri dhe vjehrra e një punonjëse në Kadastrën e Durrësit. 

Punonjësja në fjalë është vetëkarantinuar. Ky rast ka sjellë alarm pasi zyrtarja ka pasur kontakte të shumta me specialistët e tjerë të institucionit, por edhe me qytetarë.

Të gjithë specialistët e këtij institucioni ditën e sotme kanë dalë në oborr dhe nuk pranojnë më të punojnë duke larguar edhe qytetarët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094869136810303
array(1) { ["section"]=> string(67) "alarm-ne-kadastren-e-durresit-punonjesja-infekton-familjaret-208596" }