ALARM nga FRANCA/ Zhduket avioni, po udhëtonte futbollisti me famë botërore

Publikuar tek: bota, më 10:49 22-01-2019 ALARM nga FRANCA/ Zhduket avioni, po udhëtonte futbollisti me famë botërore

Alarm nga Franca.

Sulmuesi i Nantes Emiliano Sala i cili u transferua nga Nanta te Cardiff në Premier Legaue angleze gjatë kësaj merkato. Avioni me të cilën udhëtonte Sala është zhdukur nga radarët ndërkohë që ishte duke udhëtuar nga Franca për në Angli.

Sipas policisë franceze lidhja mes avionit dhe radarit u ndërpre në kohën që avioni fluturoji mbi kanalin anglez Casquets. Në bord ishin vetëm piloti dhe lojtari. Nuk dihet ende se cilat janë arsyet e zhdukjes së avionit nga radarët e policisë dhe sipas mediave nga Francë avioni rezulton i zhdukur.

Emiliano-Sala-1024x576.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01095986366272
array(1) { ["section"]=> string(80) "alarm-nga-franca-zhduket-avioni-po-udhetonte-futbollisti-me-fame-boterore-149812" }