Alarm për bombë, anulohet ndeshja mes Manchester United dhe Bournemouth

Publikuar tek: sport, më 16:12 15-05-2016

Një pako e dyshimtë e gjetur në stadiumin “Old Trafford” ka detyruar autoritetet të aulojnë ndeshjen mes Manchester United dhe Bournemouth.

20 mijë spektatorë janë evakuar nga stadiumi dhe fillimisht u njoftua se ndeshja do të ndërpritej për disa minuta, por më pas është marrë vendimi për anulimin e saj.

Mediat britanike shkruajnë se ekspertët kanë marrë në kontroll situatën dhe ende nuk ka të dhëna nëse kemi të bëjmë realisht me një bombë, apo alarmi ka qenë fals. 

4323.jpg

trafford6-large_transeo_i_u9APj8RuoebjoAHt0k9u7HhRJvuo-ZLenGRumA.jpg

CigTdGFXAAAggA9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069570541381836
array(1) { ["section"]=> string(76) "alarm-per-bombe-anulohet-ndeshja-mes-manchester-united-dhe-bournemouth-40520" }