Alarm për bombë, evakuuohet qendra tregtare! Panik në Londër

Publikuar tek: bota, më 18:03 22-08-2017 Alarm për bombë, evakuuohet qendra tregtare! Panik në Londër

Një qendër tregtare është evakuuar pas alarmit për bombë nga një pako e dyshimtë.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në rrugën Romford's, në lindje të Londrës duke kryer evakuuimin e menjëhershëm të ndërtesës dhe rrugës përballë.

Është ende e paqartë nëse në pakon e braktisur ka lëndë eksplozive, por policia thotë se tashmë situata është nën kontroll.

Gatishmëria e forcave speciale anti terror është rritur ndjeshëm në të gjithë Europën që pas sulmit terrorist në Barcelona ku mbetën të vrarë 15 persona.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas tragjesdisë ku humbën jetën 40 persona, rikthehen trenat më të shpejt në botë
Pudra “Johnson's Baby” i shkaktoi kancer, gjykata urdhëron kompaninë t'i paguajë 417 milion dollarë dëmshpërblim »
Article Logic
Execution time: 0.010622024536133
array(1) { ["section"]=> string(64) "alarm-per-bombe-evakuuohet-qendra-tregtare-panik-ne-londer-89855" }