Alarm për bombë në Londër, gjendet një pako e dyshimtë

Publikuar tek: bota, më 12:57 20-09-2017 Alarm për bombë në Londër, gjendet një pako e dyshimtë

Policia e Londrës ka gjetur një pako të dyshimtë dhe ka evakuar banorët.

Pakoja e dyshuar për bombë u gjet në “Liverpool sreet”, raporton Indipendent, trnsmeton newsbomb.al.

Policia së bashku me ekipet antieksploziv shkuan menjëherë në vendngjarje dhe kontrolluan zonën.

Një alarm i tillë për bombë në Londër vjen vetëm pak ditë pas shpërthimit në metronë Parsons Green, ku mbetën të plagosur 29 persona. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tronditëse, dadoja e pamëshirshme torturon beben 9 muajshe (VIDEO)
Fjalimi i parë i Donald Trump, reagojnë ashpër liderat botërorë »
Article Logic
Execution time: 0.011013031005859
array(1) { ["section"]=> string(59) "alarm-per-bombe-ne-londer-gjendet-nje-pako-e-dyshimte-93028" }