Alarm për bombë në Milano, mbyllen dy linja metroje

Publikuar tek: bota, më 16:27 25-07-2016 Alarm për bombë në Milano, mbyllen dy linja metroje

Dy linja metroje janë mbyllur në Milano të Italisë pas një alarmi për bombë. Një pako e dyshimtë është gjetur në stacionin e linjës M2 me drejtim për në Abbiategrasso.

Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për të zbuluar se çfarë ka brenda pakos.

Dy linjat M2 dhe M3 të metrosë së Milanos janë mbyllur për shkaqe sigurie.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nëse zgjedhjet do zhvilloheshin sot, Donald Trump do bëhej president i SHBA
E tmerrshme, nëpunësi i azilit tenton të mbysë pacientin (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012106895446777
array(1) { ["section"]=> string(56) "alarm-per-bombe-ne-milano-mbyllen-dy-linja-metroje-47688" }