Alarm për bombë në Paris, evakuohen punonjësit e gjykatës

Publikuar tek: bota, më 11:50 20-03-2017 Alarm për bombë në Paris, evakuohen punonjësit e gjykatës

Alarmi për bombë në qendrën financiare të Gjykatës së Lartë në Paris ka përhapur panik tek qytetarët e Francës. Si pasojë janë evakuar të gjithë punonjësit. 

Një thirrje anonime rreth orës 10:12 të mëngjesit të sotëm në polici për praninë e një bombe përhapi panik  dhe vuri në lëvizje policinë e cila po merret me verifikimin e telefonatës dhe zbardhjen e ngjarjes, shkruan AFP. (vijon)

1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Turqia planifikon një tubim të ri në Gjermani
Gjermania hedh poshtë pretendimet e Trump: Nuk kemi borxhe ndaj NATO-s »
Article Logic
Execution time: 0.0088930130004883
array(1) { ["section"]=> string(62) "alarm-per-bombe-ne-paris-evakuohen-punonjesit-e-gjykates-72506" }