Alarm për bombë në qendrën e biznesit në Belgjikë

Publikuar tek: bota, më 11:08 06-04-2017 Alarm për bombë në qendrën e biznesit në Belgjikë

Qytetarët e Belgjikës janë vënë në panik pas alarmit për bombë në një qendër biznesi në Anversa, Belgjikë.

Forca të shumta policore kanë ndërhyrë dhe po merren me situatën. Dyshohet për ndonjë sulm të mundshëm terrorist... (vijon)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasadorja amerikane shpërthen në mbledhjen e këshillit të OKB: Dështuam sërish në luftën e Sirisë, bota po humb besimin te ne
Deklarata rrenqethëse e babait që humbi dy binjakët dhe gruan, prek miliona njerëz në mbarë botën »
Article Logic
Execution time: 0.012064933776855
array(1) { ["section"]=> string(55) "alarm-per-bombe-ne-qendren-e-biznesit-ne-belgjike-74282" }