Alarm për bombë në rajonin e Krimesë

Publikuar tek: bota, më 12:08 09-03-2015 Alarm për bombë në rajonin e Krimesë

Një alarm për bombë është dhënë në aeroportin e Simferopolit në Krime. Autoritetet policore janë vënë menjëherë në lëvizje dhe kanë evakuuar 700 pasagjerët e ndodhur në aeroport.

Alarmi në rajonin e Krimesë është dhënë nga një telefonues anonim i cili ka njoftuar qendrën operative.

Ndërkohë të gjitha strukturat policore janë duke kontrrolluar aeroportin dhe zonën përreth për të lokalizuar lëndën plasëse për ekzistencën e së cilës nuk ka ende një konfirmim zyrtar.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013975143432617
array(1) { ["section"]=> string(41) "alarm-per-bombe-ne-rajonin-e-krimese-5339" }