Alarm për bombë në “Shtëpinë e Bardhë”, ndalohet makina e dyshimtë

Publikuar tek: bota, më 10:46 19-03-2017 Alarm për bombë në “Shtëpinë e Bardhë”, ndalohet makina e dyshimtë

SHBA është vënë në alarm se një makinë e ndaluar pranë “Shtëpisë së Bardhë" mund të kishte një bombë.

Akoma nuk është konfirmuar nëse kishte bombë në makinën e dyshimtë, edhe pse Shërbimet Sekrete u vunë në alarm dhe morën masa të menjëhershme.

Incidenti ndodhi rreth orës 23:10 mbrëmjen e së shtunës, raporton CNN.

Po sipas të njëjtave burime mësohet se presidenti Trump nuk ka qenë në Shtëpinë e Bardhë por në Florida, atje ku kalon zakonisht fundjavat. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim i fuqishëm në mes të qytetit, 7 të plagosur, një prej tyre në gjendje të rëndë
Shpallet mësuesja më e mirë në botë dhe shpërblehet me 1 milion dollarë »
Article Logic
Execution time: 0.0094718933105469
array(1) { ["section"]=> string(69) "alarm-per-bombe-ne-shtepine-e-bardhe-ndalohet-makina-e-dyshimte-72415" }