ALARM për BOMBË në SPITALIN COVID, policia rrethon menjëherë zonën në qytetin grek

Publikuar tek: rajon, më 17:45 01-12-2020 ALARM për BOMBË në SPITALIN COVID, policia rrethon menjëherë zonën në qytetin grek Foto ilustruese

Një telefonatë në Spitalin e Selanikut ku po trajtohen pacientët me koronavirus ka alarmuar stafin mjekësor.

Sipas mediave greke, një person ende i paidentifikuar telefonoi në numrin e emergjencës dhe tha se kishte vendosur një bombë në katin e tretë të spitalit, ku ndodhet pavioni i pacientëve me Covid-19.

Forca të shumta të policisë shkuan menjëherë në spital, dhe janë duke hetuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E TRISHTË/ Infermierja humb jetën nga koronavirusi, pas 3 ditësh dilte në pension
»
Article Logic
Execution time: 0.010771036148071
array(1) { ["section"]=> string(88) "alarm-per-bombe-ne-spitalin-covid-policia-rrethon-menjehere-zonen-ne-qytetin-grek-229795" }