Alarm për bombë pranë Shtëpisë së Bardhë

Publikuar tek: bota, më 18:52 30-05-2016 Alarm për bombë pranë Shtëpisë së Bardhë

Forca të shumta policie kanë rrethuar Shtëpinë e Bardhë pas një alarmi për bombë disa minuta më parë.

Sipas raportimit të “NBC News”, Shtëpia e Bardhë është mbyllur pas konstatimit të një pakoje të dyshimtë. Forcat speciale, zjarrfikëse dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje, ndërsa në Shtëpinë e Bardhë ndodhet edhe Presidenti Barack Obama.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hebrenjtë dhe arabët puthen në buzë për t’i thënë “Jo” armiqësisë
E rrallë, 1 vjeçari me dëshira seksuale dhe testosteron të lartë diagnostifikohet me “pubertet të hershëm” »
Article Logic
Execution time: 0.010655879974365
array(1) { ["section"]=> string(46) "alarm-per-bombe-prane-shtepise-se-bardhe-41927" }