‘Alarmante, jemi mes vendeve me riskun më të lartë’, Bardhi ngre dyshime të forta: Pse kaq pak testime! Edi Rama çfarë je duke fshehur këtë herë?

Publikuar tek: politike, më 11:12 10-04-2020 ‘Alarmante, jemi mes vendeve me riskun më të lartë’, Bardhi ngre dyshime të forta: Pse kaq pak testime! Edi Rama çfarë je duke fshehur këtë herë? Rama, Bardhi

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi ka hedhur akuza kundrejt kryeministrit Edi Rama, për të cilin thotë se vijon të gënjejë sa i përket situatës së krijuar prej Covid-19.

Teksa publikon deklaratat e Ramës Bardhi shkruan se jemi mes vendeve me riskun më të lartë dhe numrin më të ulët të testimeve. “Çfarë po ndodh, pse është kaq i ulët numri i testimeve dhe cila është shifra reale e tamponëve që ka në dispozicion sistemi shëndetësor?”, është kjo pyetje drejtuar Ramës nga Bardhi i cili dyshon se diçka po fshihet.

“Është alarmante që jemi mes vendeve me riskun më të lartë dhe numrin më të ulët të testimeve! Rama po gënjen sërish! Çfarë po ndodh, pse është kaq i ulët numri i testimeve dhe cila është shifra reale e tamponëve që ka në dispozicion sistemi shëndetësor? Edi Rama çfarë je duke fshehur këtë herë?”, shkruan Bardhi.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097751617431641
array(1) { ["section"]=> string(145) "alarmante-jemi-mes-vendeve-me-riskun-me-te-larte-bardhi-ngre-dyshime-te-forta-pse-kaq-pak-testime-edi-rama-cfare-je-duke-fshehur-kete-here-202089" }