ALARMANTE: Largohet nga Shtëpia e Fëmijës në Tiranë 12-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 12:16 31-03-2017 ALARMANTE: Largohet nga Shtëpia e Fëmijës në Tiranë 12-vjeçari

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Shtëpia e Fëmijës "Zyber Hallulli" në Tiranë.

Një 12 vjeçar me inicialet O.M është larguar në drejtim të paditur. Kallëzimi është bërë në polici nga punonjësja e shtëpisë së fëmijës.

12 vjeçari ishte çuar në jetimore nga një organizatë më datën 29 mars por vogëlushi që i përket komunitetit rom është larguar dhe vendodhja e tij nuk dihet ende.

Policia është vënë në kërkim të 12 vjeçarit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhunimi i mjekut në Shkodër, shefja e pavionit zbardh të vërtetën (FOTO)
E pabesueshme, shikoni ç’është në gjendje të bëjë ky gjeni i vogël përmetar, është vetëm 5 vjeç »
Article Logic
Execution time: 0.010634899139404
array(1) { ["section"]=> string(67) "alarmante-largohet-nga-shtepia-e-femijes-ne-tirane-12-vjecari-73698" }