ALARMANTE situata nga përmbytjet, Durrësi nën ujë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:24 19-03-2018 ALARMANTE situata nga përmbytjet, Durrësi nën ujë (VIDEO)

Durrësi nën ujë

Ashtu siç ishte parashikuar harta e përmbytjeve është zgjeruar. Përveç qarkut të Shkodrës edhe qyteti bregdetar i Durrësit është pushtuar nga uji ditën e sotme.

Siç shihet nga pamjet uji ka arritur në nivele të larta dhe ka mbuluar të gjitha rrugët e qytetit. Një gjë e tillë e bën të pamundur lëvizjen e njërëzve, ndërsa uji është futur edhe në automjete.

Ndiqini vodeon e publikuar nga “Aktiv për Durrësin”:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Furtunë në burgje, SHKARKOHEN 130 policë, me rekorde penale
Prag tragjedie në Qafën e Muzinës, aksidentohen maunet (PAMJET VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010996103286743
array(1) { ["section"]=> string(61) "alarmante-situata-nga-permbytjet-durresi-nen-uje-video-113759" }