Alarmante, vizatoi tatuazh në këmbë por gabimi që bëri i mori jetën në mënyrë fatale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:40 09-06-2017 Alarmante, vizatoi tatuazh në këmbë por gabimi që bëri i mori jetën në mënyrë fatale

Të gjithë jeni të fiksuar pas tatuazheve por duhet të ndiqni disa rregulla në momentin që vendosni t’i bëni përndryshe rrezikone edhe jetën.

 

31 vjeçari që jetonte në Teksas të SHBA-ve ka humbur jetën për shkak se pesë ditë pasi ka bërë tatuazhin ka shkuar në plazh, ndërkohë që duhet ta mbante atë sa më pastër.

Tatuazhi në këmbën  e tij  ku shkruhej “Jezusi  është jeta ime” u infektua dhe 3 ditë pas kësaj shkoi në spital por mjeku  tha se gjendja e tij ishte ndër më delikatet që ka pasur ndonjëherë.

Fillimisht gjendja u përmirësua por pas dy muajsh u përkeqësua dhe dhe vdiq gjatë një shoku skeptik.

dfgdfgfdgdfs_copy.PNG

gfhfghfgh.PNG

bvcvcvcvcvcncv.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008944034576416
array(1) { ["section"]=> string(89) "alarmante-vizatoi-tatuazh-ne-kembe-por-gabimi-qe-beri-i-mori-jeten-ne-menyre-fatale-81891" }