Alarmi në Fier: “Dy vëllezër rrezikojnë të mbyten”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:48 02-12-2017 Alarmi në Fier: “Dy vëllezër rrezikojnë të mbyten” ilustruese

Ish-kryeministri Sali Berisha referuar qytetarit dixhital jep alarmin se dy vëllezër në Frakull të Fierit rrezikojnë të mbyten.

“Qytetaret dixhital informone:

-Ne Frakullin e madh dy vllezer rrezikojne te mbyten 
-Ne Tirane mungon uji
-Ne Klos mungon energjia
-Ne Kamez ambulanca pa uje

Lexoni mesazhet e tyre! sb

zoti Berisha kemi dy dite pa uje ne tirane, bovilla nuk punon po bke epidemi ju lutem ngrijeni ne media asnje nuk flet

mirmbrema Doktor. Ju uroj shendet e gjithe te mirat. Jam mjek ne Qendren Shendetsore Kamez e ne keto momente u mbushen 24 ore qe Ambulanca nuk ka pike uji ne rubineta. si mund te sherbejme keshtu? sot erdhi dhe ministrja qe premtoi sherbim te perforcuar per te permbyturit kur ne nuk na sigurohet higjena me minimale per vete e jo me per pacientet. Me respekt. anonim ju lutem.

Doktor në fshatin çerven njësia frrakull e madhe Jan bllokuar në një pulari dy vëllezër Roland dhe Ermal zhavaraj rrezikojnë mbytjen deri tani nuk po u vin kush ne ndihme, me gjithë kërkesat e shumta për ndihmë të lutem ndiko të bëhet diçka.

Mirmengjesi I Nderuar Doktor Berisha jam nje qytetar nga Bashkia Klos Mat u ben me shum se 24 orë qe jemi pa drita marrim puntoret e OSHE ne telefon dhe ato na pergjigjen ne skemi koh te merremi me dritat tuaja ju lutem sdim ku te ankohemi prandaj ju shkruajta ju ju lutem postoj eni Falenderime”, shkruan Berisha. 

 

SUB.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010319948196411
array(1) { ["section"]=> string(54) "alarmi-ne-fier-dy-vellezer-rrezikojne-te-mbyten-101656" }