Alarmi për bombë në sheshin Skënderbej, ZBARDHET e vërteta e çantës së dyshimtë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:53 14-04-2018 Alarmi për bombë në sheshin Skënderbej, ZBARDHET e vërteta e çantës së dyshimtë Polici me çantën në dorë

Një alarm fals ka rezultuar ai i gjetjes së një çante të dyshimtë në parkingun nëntokësor pak minuta më parë në sheshin Skënderbej.

Burime nga policia bëjnë me dije se bëhet fjalë për një çantë të harruar nga një person dje mbasdite. Rojet e parkingut kanë lajmëruar policinë dhe nga vëzhgimi i kamerave të sigurisë rezultoi se çanta është harruar nga personi, i cili ende nuk është identifikuar.

Sakaq, çanta është marrë nga efetivët e policisë dhe është larguar duke mos dashur në këtë mënyrë ndërhyrjen forcave xheniere.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PO NDODH/ Gjendet çantë e dyshimtë në parkingun nëntokësor, rrethohet sheshi Skënderbej
Falsifikuan lejet e ndërtimit, procedohen penalisht 2 persona (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.011396884918213
array(1) { ["section"]=> string(85) "alarmi-per-bombe-ne-sheshin-skenderbej-zbardhet-e-verteta-e-cantes-se-dyshimte-116866" }