Alarmohen miliona njerëz: UFO-t sulmojnë Turqinë (Foto-Video)

Publikuar tek: bota, më 17:02 28-11-2016 Alarmohen miliona njerëz: UFO-t sulmojnë Turqinë (Foto-Video)

Miliona njerëz janë “vërsulur” në rrjetet sociale për të raportuar atë që sipas tyre ishte një pushtim alienësh që nisi mbrëmjen e djeshme në Turqi.

Dhjetëra foto dhe video të dritave të mistershme në qiellin e errët të mbrëmjes së djeshme në qytete të ndryshme turke u postuan në rrjetet me hashtagun #ufoattackturkey (Turqia sulmohet nga ufo-t), duke bërë që të kthehej në pak minuta në trentin munër një në Tëitterin amerikan, raporton neësbomb.al.

Në foto duken drita të mistershme në formacione të ndryshme të fotografuara në Ankara, Stamboll dhe qytete të tjera, ndërsa pamjet e frikshmejanë kapur edhe në video.

 

ufufufuufushr.jpg

ugofytidkehge3.jpg

Untitwerw46wydtgyy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të shtëna me armë në shkollë, nxënësit në rrezik. Autoritetet japin alarmin
Hakeri që ekspozoi përdhunimin makabër në shkollë rrezikon më shumë vite burg se autorët »
Article Logic
Execution time: 0.011877059936523
array(1) { ["section"]=> string(64) "alarmohen-miliona-njerez-ufo-t-sulmojne-turqine-foto-video-60943" }