Alarmohen policët, i riu 'fluturon' me 236 km/orë në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:47 28-01-2018 Alarmohen policët, i riu 'fluturon' me 236 km/orë në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme është ndaluar nga policia pasi po ecte me automjetin e tij me 235km/orë. 

Policia ka publikuar një video gjatë ndalimit të shtetasit K.L 31-vjeç, ku e kanë quajtur një rast të frikshëm dhe të papranueshëm.

Njoftimi i plotë:

Ne autostraden Durres-Tirane perballe QTU.

Me Policine Rrugore te Tiranes.

Me Radar per te parandaluar shpejtesine si burim kryesor i aksidentit. Per te evidentuar e ndeshkuar ata qe qarkullojne me shpejtesi mbi limetet e lejuara.

K.Ll, 31 vjeçari me 236 km/ore. Kjo eshte e pa pranueshme e frikshme, rrezik i madh per jeten e tij dhe te perdorueseve te rruges.

Drejtues mjeti, gjithmone kujto: Drejtoj makinen me ngadale per te jetuar me gjate.

Shpejtesia vret.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010103940963745
array(1) { ["section"]=> string(88) "alarmohen-policet-i-riu-fluturon-me-236-km-ore-ne-autostraden-tirane-durres-video-108237" }