Alarmohen qytetarët e Ksamilit, katastrofë para një shkolle

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:31 12-09-2017 Alarmohen qytetarët e Ksamilit, katastrofë para një shkolle

Një qytetar shkruan i alarmuar pranë newsbomb.al për gjendjen në të cilën ndodhet kjo rrugë në Ksamil.

Qytetari shkruan se pranë një shkolle vjen një erë shumë e rëndë si pasojë e mbeturinave të hedhura para sah në rrugën kryesore, nga qytetarët e papërgjegjshëm.

Në këtë rrugica të rënduar nga plehrat qytetarët dhe nxënësit të cilët sapo kanë nisur vitin e ri shkollor kalojnë çdo ditë duke u përballur me aromën  e padurueshme.

Qytetari shkruan se ka kontaktuar edhe bashkinë për këtë problem por nuk ka marrë asnjë përgjigje nga ana e saj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046679019927979
array(1) { ["section"]=> string(64) "alarmohen-qytetaret-e-ksamilit-katastrofe-para-nje-shkolle-92020" }