Alarmohet Brukseli, neutralizohet në kohë personi me rrip eksplozivi në qendrën tregtare

Publikuar tek: bota, më 08:51 21-06-2016 Alarmohet Brukseli, neutralizohet në kohë personi me rrip eksplozivi në qendrën tregtare

Alarm për bombë në një qendër tregtare në Bruksel.

Menjëherë policia ka evakuar të gjithë qendrën dhe banorët përreth zonës për arsye sigurie. Ndërkaq është arrestuar edhe një person që mbante një rrip eksplozivi lidhur në trup.

Nuk thuhet ende nëse kemi të bëjmë me një tentativë për akt terrorist.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038861989974976
array(1) { ["section"]=> string(93) "alarmohet-brukseli-neutralizohet-ne-kohe-personi-me-rrip-eksplozivi-ne-qendren-tregtare-44139" }