Alarmohet policia belge, ISIS është nisur drejt Europës

Publikuar tek: bota, më 12:32 15-06-2016 Alarmohet policia belge, ISIS është nisur drejt Europës

Policia belge është vënë nën alarm pasi kanë marrë sinjale se një grup i ISIS është nisur drejt Europës dhe po planifikon sulme në Belgjikë dhe Francë.

Policia belge bën me dije se ka marrë sinjale se grupi i ISIS është nisur më varka drejt Europës, por ata nuk preferojnë të rrisin nivelin e alarmit për momentin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032433986663818
array(1) { ["section"]=> string(60) "alarmohet-policia-belge-isis-eshte-nisur-drejt-europes-43576" }