Alba Hoxha hap këmbët dhe bën sparkatën në plazh, e ‘masakrojnë’ në komente

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:53 08-08-2020 Alba Hoxha hap këmbët dhe bën sparkatën në plazh, e ‘masakrojnë’ në komente

Alba Hoxha nuk e harron profesionin e saj si balerinë edhe kur është me pushime.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku ka bërë sparkatën dhe duket tejet sensuale.

Me këtë foto balerina ka ekspozuar të pasmet e saj ‘bombastike’,

Menjëherë pas postimit të fotos komentet kanë qenë të shumta, nga ata që e kanë pëlqyer pamjen, por edhe nga ata që e kanë kritikuar dhe ofenduar.

“Je e bukur po shumë torollake”, “B*thët për fileto”, “Avash se do kpushësh mish..”, “U thyve në mes mo jeta, ku vete kshu”, janë disa nga komentet e ndjekësve.

Alba po shijon pushimet dhe shpesh ka ndarë foto me bikini me ndjekësit e saj.

Screenshot_23.pngScreenshot_20.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010840892791748
array(1) { ["section"]=> string(79) "alba-hoxha-hap-kembet-dhe-ben-sparkaten-ne-plazh-e-masakrojne-ne-komente-216511" }