Alba Hoxha shtatzënë? Detaji që bëri të gjithë të dyshojnë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:31 25-06-2019 Alba Hoxha shtatzënë? Detaji që bëri të gjithë të dyshojnë

Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar.

Përpos balerinë, Alba është tashmë prej më shumë se një viti edhe prezantuese e motit.

Gjatë prezantimit të motit, ditët e fundit Alba është shfaqur me veshje të gjera dhe kjo është bërë shkak të përflitet se ajo është shtatzënë dhe po mbulon barkun.

Gjithmonë Alba preferon të mos reagojë ndaj lajmeve lidhur me jetën e saj private prandaj nuk dihet nëse edhe këtë herë kemi të bëjmë me një thashethem apo të vërtetë.

 

-640-0-5d112443bfb6b.jpg

-640-0-5d112441d4207.jpg

-640-0-5d1124412cb83.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12800717353821
array(1) { ["section"]=> string(64) "alba-hoxha-shtatzene-detaji-qe-beri-te-gjithe-te-dyshojne-169679" }