Alba Hoxha tepër sensuale, pozon me bikini nga plazhi: Nuk dua që…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:08 10-08-2020 Alba Hoxha tepër sensuale, pozon me bikini nga plazhi: Nuk dua që…

Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të ekranit.

Balerina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit e saj foto nga përditshmëria.

Temperaturat kanë arritur kulmin dhe bukuroshja e televizionit ka nisur pushimet.

Së fundi Alba ka postuar një foto në ‘Instagram’, e veshur me bikini ku duket tejet sensuale.

Bukuroshja prej disa ditësh po shijon pushimet ndërsa nuk na i ka kursuar fotot e shumta me bikini.

Duket se balerina po i shijon në maksimum pushimet dhe nuk do që kjo verë të mbaroj.

“Nuk dua që kjo vere të mbarojë”, shkruan Alba krahas postimit të saj.

Screenshot_12.png

Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010195016860962
array(1) { ["section"]=> string(70) "alba-hoxha-teper-sensuale-pozon-me-bikini-nga-plazhi-nuk-dua-qe-216728" }