Alban Meha ndjek Milot Rashicën, largohet nga Shqipëria për të përfaqësuar Kosovën

Publikuar tek: sport, më 15:45 15-08-2016 Alban Meha ndjek Milot Rashicën, largohet nga Shqipëria për të përfaqësuar Kosovën

Lajmin e largimit të Milot Rashicës nga Shqipëria për të përfaqësuar Kosovën e ka ndjekur menjëherë një largim tjetër.

Alban Meha me anë të një postimi në “Facebook”, ka bërë të ditur se ka pranuar ftesën e trajnerit Albert Bunjaki dhe Federatës së Futbollit të Kosovës.

Meha ishte një nga afrimet e para të De Biazit te Shqipëria, por më pas mes tyre filluan konfliktet derisa futbollisti u la jashtë EURO 2016 edhe pse kishte bërë një sezon shumë pozitiv në Turqi.

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01572585105896
array(1) { ["section"]=> string(87) "alban-meha-ndjek-milot-rashicen-largohet-nga-shqiperia-per-te-perfaqesuar-kosoven-49817" }