Alban Ramosaj bëhet nostalgjik, publikon foto dhe shkruan për kujtimet më të bukura

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:04 28-12-2016 Alban Ramosaj bëhet nostalgjik, publikon foto dhe shkruan për kujtimet më të bukura

Këngëtari i njohur, Alban Ramosaj duket se ka ndjerë nostalgji për periudhën e shkollës.

Ai ka vizituar shkollën e tij në Kosovë dhe ka shkruar disa fjalë ku kujton me nostalgji vitet më të bukura të jetës së tij.

“Sa her kaloj ktej mvijn kujtimet kudo i hedh syt, me cdo stol e me cdo dritare. Sa her kaloj ndalem edhe reflektoj mbi jeten time se cfare kam bere dhe nese do ishte i lumtur ai Albani i vogel diku qe po ben naj sherr me shume mundesi aty brenda. Mbase disave do ju duket e cuditshme kjo qe po shpreh por kjo shkolle, kjo lagje, Dardanija ka shume.. ka pas shume dhe do kete gjithmon nje rendesi edhe nje dashuri shume te vecant.. faleminderit qe me fale disa nga kujtimet me te bukura te jetes time. ps: Nadire Dyla mesuesja ime, nje falenderim i vecant per ty per ato vite qe ndave dijen tende me ne” shkruan Ramosaj.

alban5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036174058914185
array(1) { ["section"]=> string(88) "alban-ramosaj-behet-nostalgjik-publikon-foto-dhe-shkruan-per-kujtimet-me-te-bukura-64009" }