Alban Ramosaj do të bëhet baba, ish-miss Shqipëria poston FOTO me barkun e rrumbullakosur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:22 11-12-2019 Alban Ramosaj do të bëhet baba, ish-miss Shqipëria poston FOTO me barkun e rrumbullakosur Alban Ramosaj

Është komentuar gjatë në mediat rozë, një lidhje mes këngëtarit Alban Ramosaj dhe dhe ish-miss Shqipërisë, Kleoniki Delijorgji.

Edhe vetë dyshja nuk i kursente komentet në Instagram, madje Albani 'skuqej' teksa e pyesnin në emisione për modelen dhe lidhjen mes tyre.

Në një postim të fundit në Instagram, Niki ka 'çoroditur' dynjanë, teksa publikoi një foto me barkun e rrumbullakosur, ku shkruante:

'Urime babi'.

Ende nuk kemi një reagim të Albanit, por nëse është e vërtetë atëherë 'Urime', do të kemi një bebush yll të bukur.

Postimi i Nikit:

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051954984664917
array(1) { ["section"]=> string(95) "alban-ramosaj-do-te-behet-baba-ish-miss-shqiperia-poston-foto-me-barkun-e-rrumbullakosur-189060" }