Alban Ramosaj sfidon të ftohtin, del i zhveshur në mes të rrugës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:48 15-12-2016 Alban Ramosaj sfidon të ftohtin, del i zhveshur në mes të rrugës (FOTO)

Këngëtari Albam Ramosaj ka sfiduar të ftohtin dimëror duke dalë i zhveshur në mes të rrugës.

 

“Unë nuk mund ta ndjej të ftohtin”,-shkruan Albani teksa ka postuar dhe foton me muskuj dhe gjysmë i zhveshur. 

alban_ramosaj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01166296005249
array(1) { ["section"]=> string(74) "alban-ramosaj-sfidon-te-ftohtin-del-i-zhveshur-ne-mes-te-rruges-foto-62789" }