Alban Ramosaj zbulon një sekret të vogël, kjo është këngëtarja e parë për të cilën ka patur simpati

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:19 14-12-2016 Alban Ramosaj zbulon një sekret të vogël, kjo është këngëtarja e parë për të cilën ka patur simpati

Alban Ramosaj ka zbuluar se cila është këngëtarja e parë që i ka pëlqyer në performim, në skenë, në zë dhe si paraqitje.

Pikërisht sot në ditëlindjen e Adelina Ismailit, këngëtari e ka uruar duke treguar dhe simpatinë ndaj saj shumë vite më parë kur ai ishte akoma fëmijë. “#FirstCrush, gëzuar ditëlindjen legjendë, shkruan Albani”.

adelina.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023359060287476
array(1) { ["section"]=> string(104) "alban-ramosaj-zbulon-nje-sekret-te-vogel-kjo-eshte-kengetarja-e-pare-per-te-cilen-ka-patur-simpati-62666" }