Alban Skënderaj dhe Flori Mumajesi përgatisin këngët e reja, do vijnë me bashkëpunime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:38 01-05-2016 Alban Skënderaj dhe Flori Mumajesi përgatisin këngët e reja, do vijnë me bashkëpunime

Alban Skënderaj do të publikojë shumë shpejt një tjetër këngë, pas suksesit të arritur me “Unë dhe Ti”. “Prive” shkruan se Skënderaj do të vijë në bashkëpunim me reperin Elinel dhe urë lidhëse mes tyre ka qenë cover-i që Elinel i bëri këngës “Unë dhe ti”. Kënga besohet se do publikohet brenda javës së ardhshme.

Edhe Flori Mumajesi ka gati projektin e ri, por ndryshe nga Albani, ai ka zgjedhur muajn qershor për ta publikuar. Flori është duke punuar së bashku me mikeshën e tij, Besa Kokëdhimën për këtë këngë, e cila pritet të jetë hit veror. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14192914962769
array(1) { ["section"]=> string(90) "alban-skenderaj-dhe-flori-mumajesi-pergatisin-kenget-e-reja-do-vijne-me-bashkepunime-39150" }