Alban Skënderaj dhe Miriam Cani i bëjnë një dhuratë të veçantë vogëlushes së tyre(VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:51 26-12-2016 Alban Skënderaj dhe Miriam Cani i bëjnë një dhuratë të veçantë vogëlushes së tyre(VIDEO)

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj i kanë bërë një dhuratë të veçantë vogëlushes së tyre Ameli.

 Dy prindërit këngëtarë kanë menduar ti dhurojnë një vegël të vogël që prodhon muzikë. Një melodi e ëmbël  me të cilën vënë në gjumë vogëlushen e tyre.

La Valse d'Amelie ? #CreativeFans❤️ #Grateful ?

A video posted by ☞ Miriam Cani (@miriamcani) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022599935531616
array(1) { ["section"]=> string(93) "alban-skenderaj-dhe-miriam-cani-i-bejne-nje-dhurate-te-vecante-vogelushes-se-tyre-video-63821" }